Περιγραφή
| Εφαρμογή | ΚΑΝΟΝΙΚΟ |
|---|---|
| Σύνθεση Φόδρας | ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΔΕΡΜΑ |
| Εξωτερική Σύνθεση | ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΔΕΡΜΑ |
| Σύνθεση Πάτου | ΔΕΡΜΑ |
| Ύψος Τακουνιού | 3,5 cm |
| Ύψος Φιάπας | 1,5 cm |
€52.90
Γυναικείες παντόφλες comfort Parex. Γυναικείες παντόφλες comfort Parex με φαρδύ επάνω μέρος και διακριτική διακοσμητική λεπτομέρεια στο πλάι που προσθέτει μοντέρνο χαρακτήρα. Το ανατομικό πέλμα με μικρές διατρήσεις προσφέρει άνεση στο περπάτημα, ενώ η ελαφριά σόλα δημιουργεί πρακτικό και καθημερινό casual στυλ. Τεχνολογία “UltraLight” με ελαφρύ σχεδιασμό για άνεση, επιστροφή ενέργειας και ελευθερία κίνησης, προσφέροντας ένα αβίαστο, φυσικό βάδισμα.
| Εφαρμογή | ΚΑΝΟΝΙΚΟ |
|---|---|
| Σύνθεση Φόδρας | ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΔΕΡΜΑ |
| Εξωτερική Σύνθεση | ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΔΕΡΜΑ |
| Σύνθεση Πάτου | ΔΕΡΜΑ |
| Ύψος Τακουνιού | 3,5 cm |
| Ύψος Φιάπας | 1,5 cm |
| Χρώμα | Μπέζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 36, 37, 38, 39, 40, 41 |
| Ύψος | 3cm, ΧΑΜΗΛΟ (1-3cm) |