Περιγραφή
| Εφαρμογή | ΚΑΝΟΝΙΚΟ |
|---|---|
| Σύνθεση Φόδρας | EVA |
| Εξωτερική Σύνθεση | EVA |
| Σύνθεση Πάτου | EVA |
| Ύψος Τακουνιού | 2,5 cm |
€23.90
Animal print σαγιονάρες θάλάσσης με δύο φάσες από τη νέα συλλογή της εταιρείας Luofu. Γυναικείες σαγιονάρες με μοντέρνο σχεδιασμό και με αναπαυτικό εσωτερικό πάτο για να τη φοράτε όλη την ημέρα . Διαθέτουν διπλή φάσα που κλείνει με αγκράφα. Μαλακές και εύκαμπτες καλοκαιρινές σαγιονάρες για καθημερινή χρήση.
| Εφαρμογή | ΚΑΝΟΝΙΚΟ |
|---|---|
| Σύνθεση Φόδρας | EVA |
| Εξωτερική Σύνθεση | EVA |
| Σύνθεση Πάτου | EVA |
| Ύψος Τακουνιού | 2,5 cm |
| Χρώμα | Μπέζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 36, 37, 38, 39, 40, 41 |
| Ύψος | 2,5cm, ΧΑΜΗΛΟ (1-3cm) |