Περιγραφή
| Εφαρμογή | ΚΑΝΟΝΙΚΟ |
|---|---|
| Σύνθεση Φόδρας | ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΔΕΡΜΑ |
| Εξωτερική Σύνθεση | ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΔΕΡΜΑ |
| Σύνθεση Πάτου | ΔΕΡΜΑ |
| Ύψος Τακουνιού | 3,5 cm |
| Ύψος Φιάπας | 1,5 cm |
€39.90
Γυναικείες παντόφλες comfort Parex. Γυναικείες παντόφλες comfort με φαρδιά λουράκια στο επάνω μέρος και διακριτική διακοσμητική λεπτομέρεια που προσθέτει μοντέρνο χαρακτήρα. Η ανατομική εσωτερική σόλα συμβάλλει στην άνεση κατά το περπάτημα,
| Εφαρμογή | ΚΑΝΟΝΙΚΟ |
|---|---|
| Σύνθεση Φόδρας | ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΔΕΡΜΑ |
| Εξωτερική Σύνθεση | ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΔΕΡΜΑ |
| Σύνθεση Πάτου | ΔΕΡΜΑ |
| Ύψος Τακουνιού | 3,5 cm |
| Ύψος Φιάπας | 1,5 cm |
| Χρώμα | Καφέ |
|---|---|
| Μέγεθος | 36, 37, 38, 39, 40, 41 |
| Ύψος | 3cm, ΜΕΣΑΙΟ (3-7cm), ΧΑΜΗΛΟ (1-3cm) |