Περιγραφή
| ΣΥΝΘΕΣΗ ΦΟΔΡΑΣ | ΥΦΑΣΜΑ |
|---|---|
| ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΣΥΝΘΕΣΗ | Συνθετικό Δέρμα |
| ΣΥΝΘΕΣΗ ΠΑΤΟΥ | ΥΦΑΣΜΑ |
| ΥΨΟΣ ΤΑΚΟΥΝΙΟΥ | 4,5 cm |
| ΥΨΟΣ ΦΙΑΠΑΣ | 3cm |
Γυναικείες παντόφλες ανατομικές Comfort PAREX για καθημερινές εμφανίσεις που ξεχωρίζουν.Κατασκευασμένες από τα άριστα υλικά της Parex .διαθέτουν λουράκι με εντυπωσιακή μεταλλική αγκράφα. Εξαιρετικά μαλακός πάτος και τρακτερωτό τελειώμα στη σόλα.
| ΣΥΝΘΕΣΗ ΦΟΔΡΑΣ | ΥΦΑΣΜΑ |
|---|---|
| ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΣΥΝΘΕΣΗ | Συνθετικό Δέρμα |
| ΣΥΝΘΕΣΗ ΠΑΤΟΥ | ΥΦΑΣΜΑ |
| ΥΨΟΣ ΤΑΚΟΥΝΙΟΥ | 4,5 cm |
| ΥΨΟΣ ΦΙΑΠΑΣ | 3cm |
| Χρώμα | Κάμελ |
|---|---|
| Μέγεθος | 36, 37, 38, 39, 40, 41 |
| Ύψος | 4cm, ΜΕΣΑΙΟ (3-7cm) |