Περιγραφή
| Εφαρμογή | ΚΑΝΟΝΙΚΟ |
|---|---|
| Σύνθεση Φόδρας | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Εξωτερική Σύνθεση | EVA |
| Σύνθεση Πάτου | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Ύψος Τακουνιού | 3 cm |
| Ύψος Φιάπας | 2,5 cm |
€16.90
Μονόχρωμες γυναικείες σαγιονάρες θαλάσσης με λουριά που αγκαλιάζουν το κουντεπιέ σας. Είναι κατασκευασμένα από πλαστικό με συνθετική σόλα που δεν γλιστράει. Λεπρομέρείες από συνθετικό λουστρίνι στα λουριά. Καθαρίζουν εύκολα και έχουν εύκολη εφαρμογή.
| Εφαρμογή | ΚΑΝΟΝΙΚΟ |
|---|---|
| Σύνθεση Φόδρας | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Εξωτερική Σύνθεση | EVA |
| Σύνθεση Πάτου | ΠΛΑΣΤΙΚΟ |
| Ύψος Τακουνιού | 3 cm |
| Ύψος Φιάπας | 2,5 cm |
| Χρώμα | Μπέζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 37, 38, 39, 40, 41 |
| Ύψος | 2,5cm, 2cm |