Περιγραφή
| Εφαρμογή | ΚΑΝΟΝΙΚΟ |
|---|---|
| Σύνθεση Φόδρας | EVA |
| Εξωτερική Σύνθεση | EVA |
| Σύνθεση Πάτου | EVA |
| Ύψος Τακουνιού | 2,5 cm |
€20.90
Γυναικείες σαγιονάρες θαλάσσης με 2 φάσες Luofu. Γυναικείες σαγιονάρες θαλάσσης με 2 φάσες, με minimal αισθητική και άνετη εφαρμογή. Το ελαφρύ και εργονομικό πάτημα προσφέρει ξεκούραστη αίσθηση σε κάθε βήμα.
| Εφαρμογή | ΚΑΝΟΝΙΚΟ |
|---|---|
| Σύνθεση Φόδρας | EVA |
| Εξωτερική Σύνθεση | EVA |
| Σύνθεση Πάτου | EVA |
| Ύψος Τακουνιού | 2,5 cm |
| Χρώμα | Μωβ |
|---|---|
| Μέγεθος | 37, 38, 39, 40, 41 |
| Ύψος | 2,5cm, ΧΑΜΗΛΟ (1-3cm) |